Де правда, а де міф про Другу світову війну (нешаблонний тест)

Перевірте себе в нашому "Тесті дня", наскільки ви знаєте реальну історію II світової, а не те, про що нам розповідають (або замовчують) історики та політики.

Історія - наука, відверто скажемо, не найточніша. А історія війн, конфліктів і суперечливих політичних подій - особливо. Недарма ж кажуть, що "Історію пишуть переможці". Крім того, один і той же факт можна інтерпретувати і навіть спотворити так, що він буде  зовсім інакшим. Взяти, приміром, багатостраждальну дату, яку ми відзначаємо в Україні: 8 (як у Європі) або 9 (як було в СРСР) насправді сталася капітуляція Німеччини? От вам відповідь 7 травня (де-факто)! Саме цього дня було підписано акт, який набув сили 8-го. Але СРСР (особисто Сталіну) документ чимось не сподобався, і його довелося перепідписувати ще раз 9-го травня.

А чи знаєте ви, що союзники за альянсами свого часу теж билися одне з одним не менш затято, ніж з ворогами?

І таких історій про Другу світову, подібних до цих, дуже багато, і вже немає впевненості, де - міф, а де - правда. А ви зможете розібратися? Перевірте себе в нашому "Тесті дня".

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ирина Дюйзен
Очень интересно!!!
9 трав 2020 р., 17:29
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту