День бортпровідника: сміх і гріх у житті стюардес і стюардів (відео)

12 липня професійне свято відзначають усміхнені стюарди та стюардеси. А що приховується під їхніми усмішками - читаємо далі.

Вважається, що вперше на борт почали брати людей, які забезпечували сервіс під час польоту в Німеччині, в 1928 році. Тоді професію освоювали чоловіки, колишні офіціанти респектабельних ресторанів. Жінки-стюардеси з'явилися двома роками пізніше в США.

І напевно, багато хто з нас в дитинстві/юності/отроцтві мріяли стати бортпровідниками. Мовляв, вічна романтика і світ подивитися можна. Але що ховається під обгорткою красивого спецодягу, бездоганної зачіски та блискучої усмішки? 

Ось кілька фактів, які можуть зменшити романтичний запал тих, хто марить цією професією.

🚑 Робота бортпровідників відбивається на їхньому здоров'ї: проблеми з тиском, хронічна втома, болі в спині.

💪 Жінки-стюардеси мають бути сильними - на випадок, коли потрібно допомогти пасажирам з багажем.

🏊‍♀️ Усі без винятку бортпровідники мають добре плавати, адже під час польоту може статися посадка на воду.

🐱‍👤 Деякі авіалінії Китаю пішли ще далі. Там ви ніколи не влаштуєтеся стюардом, якщо не володієте прийомами кунг-фу. Заняття з єдиноборств проводять і для майбутніх стюардес.

🙄 Щодо зовнішності, то людям з родимками на обличчі дорога в професію закрита. Татуювання та пірсинг на відкритих частинах тіла теж заборонені.

👩‍🦰 Найбільше переймаються з приводу зовнішності жінок-бортпровідниць у Франції. Наприклад, одна з місцевих авіаліній визначила "ідеальний" обсяг стегон для своїх стюардес - 100 см.

🦕 І головне, славні працівники авіабортів мають володіти незвичайною витримкою і спокоєм - адже пасажири бувають різними, буйними та небезпечними.

😁 Ну і звісно, мати тонке почуття гумору, яке час від часу і демонструють. Як, наприклад, Ніколас Демур, бортпровідник однієї з авіакомпаній США.

Чи оцей хлопець, бортпровідник канадської бюджетної авіакомпанії, який став новою зіркою соцмереж.

Справжнім хітом стало відео, зроблене на борту літака Southwest Airlines. Свідки зняли на камеру бортпровідника Зака Хомессера, який говорив різними голосами мультгероїв.

Вітання з Різдвом від команди бортпровідників Кіпру.

А в Китаї безстрашна стюардеса змогла самостійно загасити пожежу в літаку, який готувався вирушити з Гуанчжоу в Шанхай.

🛫🛫🛫

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Ірина Маслова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту