День Святого Валентина в Раді-2020: танці до виснаги рейтингу

14 лютого, в День всіх закоханих відбудеться пленарне засідання Верховної ради. Щоб воно стало не тільки пленарним, а й чарівним - є пропозиція провести його нестандартно, з вигадкою.

До наших рук через закоханих у наш сайт інсайдерів потрапив сценарій майбутнього засідання. А оскільки цього дня продовжуватиметься розгляд Закону про землю, то засідання на землі має і відбутися. Для цього із зали виносяться крісла, замість них завозяться 14 символічних вантажівок з чорноземом.

Атмосфера святкового засідання інтимна: приглушене світло, тиха музика, Юлія Володимирівна в скромній вечірній сукні от-кутюр під охороною депутата Власенка граціозно блокує крісло спікера. На її загоєному пальці перстень з печаткою "Не порушуйте Конституцію!".

Тим часом депутати смажать шашлики, грають у волейбол, біля багаття готується до звіту прем'єр Гончарук. Родюча українська земля дає паростки: подекуди зазеленіла трава, з'явилися галявини. За командою керівників фракцій народні обранці розбиваються на пари, лягають на підстилки. Спершу вона шепоче йому на вушко текст своїх поправок до Закону про землю, потім він шепоче їй. Усе одно жодна поправка більше не пройде, так нехай бодай одна людина її почує.

Починаються дебати. Порядок виступу визначається за допомогою старовиної гри в пляшечку, яку крутить легендарний депутат Яременко.

Нагадуємо, 14 лютого - п'ятниця. Час котиться до обіду, обід до початку Шабату. Темніє. Депутат Рабинович запалює свічки та намагається підпалити регламент. Спікер викликає слуг. Першими відгукуються "Слуги народу" і гасять пожежу, що так і не зайнятися. 

"Ліві" депутати ліниво закликають до революції. Швидше, сексуальної, бо новий Майдан не потрібен нікому. Це - сигнал. На засіданні присутні гості з дружнього індійського парламенту. Їх викликав на зустріч депутат Медведчук, який вирішив об'їхати всі можливі парламенти. Гості спускаються в залу, безкоштовно роздають депутатам "Махабхарату", "Бхагавад-гіту" й політичну "Кама-сутру", не забувши з ентузіазмом підтримати зусилля Медведчука зі встановлення миру на Донбасі.

Спікер урочисто оголошує, що засідання триватиме до ночі. По завершенні - танці до упаду рейтингу. Дзвонить Президент. Він повідомляє, що не боїться падіння свого рейтингу, дотисне депутатів, щоб Закон про землю був ухвалений, і на танці обов'язково приїде.

Президент повідомляє, що перші 500 гектарів української землі на честь дня Святого Валентина і на його ім'я чисто символічно придбає Папа Римський. Папа сказав - Франциск зробив! Гроші Ватикан вже переказав до Приват-банк, але Коломойському вони вже не дістануться. Дізнавшись про цю новину, розчулився і заплакав депутат Порошенко, який теж зустрічався з Папою Римським п'ять років тому, але безрезультатно.

А в далекому Вашингтоні - вже ранок. Трансляція святкового засідання Верховної ради "наживо" триває в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду, де зібралися всі штабні. Зворушені, вони тут же голосують постанову про надання Україні чергового кредитного траншу.

Першими цю новину дізнаються депутати Лещенко та Найєм. Вони радіють, як діти, і навіть більше - публічно закликають радіти інших. Звучить "Ода до радості" Людвіга ван Бетховена. Під музику всі встають і йдуть додому. Щоб рівно о 10.00, 15 лютого почати все знову.

Як святкували День Святого Валентина у парламенті-2019, як це бачить письменник Олександр Володарський, – можна прочитати тут.  

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту