Деніел Крейг заявив, що зіграє Джеймса Бонда заключний раз

Фото: Flickr by Glyn Lowe PhotoWorks
25-тий фільм про агента 007 вийде 9 квітня 2020 року.💣

Декілька разів Деніел Крейг робив гучні заяви, що більше не буде зніматись у ролі Джеймса Бонда. Але врешті погодився на участь у 25-му фільмі про агента 007, пише видання Express.

Щоправда, цього разу актор чітко дав зрозуміти, що це заключний раз його зйомок у стрічці. Актор сказав, що Джеймса Бонда тепер має грати хтось інший, йому ж хочеться просто приїхати додому, поїсти і лежати в ліжку.

Нагадаємо, що наступний фільм "007: Не час помирати" розповість про те, як під час відпочинку агента 007, насувається загроза світового масштабу, і той змушений повертатись на службу прямо з Ямайки. Ця частина легендарного фільму побачить світ 9 квітня 2020 року. Подальша доля бондіани - поки невідома.

Матерiали по темi
Який ти Джеймс Бонд (суперсекретний тест)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту