Денис Шмигаль представив основні етапи виходу України з карантину

Фото: Pexels
У представленій стратегії їх - три. Це тільки напрацювання, а кінцевий результат оголосять на наступному тижні.

Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі розповів стратегію виходу країни з карантину через коронавірус. Він відмітив, що остаточний результат представлять наступного тижня, а зараз ділиться напрацюваннями. 

"У травні Україна має йти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках - це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками.

Ми створили Раду з питань економічного розвитку України, куди ввійшли найкращі вчені та економісти зі світовими іменами. Наразі спільними зусиллями ми розроблюємо стратегію виходу з карантину, яку презентуємо наступного тижня. А вже зараз готові поділитися напрацюваннями", - написав Шмигаль.

Виділив він такі етапи:

  1. 1До початку травня діятиме режим надзвичайної ситуації. У цей період найбільша увага приділятиметься підтримці вразливих верств населення, безробітних, а також мобілізації та підтримці всіх ресурсів для протистояння COVID-19.
  2. 2З початку травня до початку червня буде етап "Україна йде на роботу". На цьому етапі планується створити 500 тисяч робочих місць, частково буде знято обмеження в роботі громадського транспорту та зміщено графік робочого дня.
  3. 3Етап "Нові стандарти життя" почнеться з червня й триватиме до липня. У цей період планується завершити навчальний рік, відновити роботу громадського транспорту, дозволити відвідування місць відпочинку за умови дотримання правил безпеки. Також планується послабити режим самоізоляції для людей похилого віку.
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту