Депутат "Слуги народу" зачитав реп про новий законопроєкт

Фото: Facebook Oleksandr Sanchenko
У треці він розповідає особливості законопроєкту "Про засади молодіжної політики".

"Молодіжний закон потребує молодіжної подачі", - таку фразу написав на своїй сторінці у Facebook депутат партії "Слуга народу" Олександр Санченко. До цього посту прикріпив відео, де він читає реп про новий законопроєкт №3718 "Про засади молодіжної політики".

"Я вирішив записати потенційний хіт, щоб зекономити час на читання закону. Всім коротко, по суті зараз все про нього розповім", - йдеться в тексті треку.

25 червня у парламенті зареєстрували цей законопроєкт. У ньому пропонується встановлення віку молоді 14-29 років. На думку авторів, це дозволить не розпорошувати ресурси та надавати максимально ефективну підтримку. Законопроєкт передбачає регулювання діяльності Українського молодіжного фонду, який стимулюватиме розробку і впровадження сучасних проєктів та заходів у сфері молодіжної політики та створення розгалуженої мережі молодіжних центрів.

Слухайте і дивіться креативчик від Олександра Санченка. Після такої подачі про цей законопроєкт точно знатимуть усі. А головне - молодь.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту