"Держава у смартфоні" вступає у дію. Стала відома дата релізу проєкту

Фото: plan.diia.gov.ua
Користуватись додатком можна буде вже менш ніж з 2 тижні.

В Україні, нарешті, вступить в дію новий додаток "Дія". Це така собі "Держава у смартфоні" чи, як кажуть, "Цифрова держава". Це означає, що в єдиній онлайн-системі об'єднають усі відомства та нададуть можливість громадянам отримувати усі державні послуги.

Реліз мобільного додатку "Дія" запланований на 30 січня 2020 року, повідомляють на офіційній сторінці проєкту в Instagram.

Додамо, що у грудні 2019 року доступ до тестового режиму додатку надали для 5 тисяч громадян України. На стадії бета-тестування додаток давав можливість зберігати водійські права і техпаспорт на автомобіль в електронному форматі. До речі, Кабінет міністрів прийняв рішення ввести туди ще електронні учнівські та студентські квитки в наступному навчальному році.

Але, щоб скористатись послугами, потрібно мати електронний підпис. Отримати його можна безкоштовно в державних центрах сертифікації (наприклад, ПриватБанк).

Нагадаємо, що проєкт "Дія" створили під керівництвом Міністерства цифрової трансформації України, а фінансується це іноземними фондами. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту