Державна служба зайнятості запустила освітній портал

Проэкт для надання освітніх послуг роботодавцям, працівникам ДСЗ та всім, хто шукає цікаву роботу :)

Відтепер всі охочі мають змогу розвивати навички, які затребувані на ринку праці, отримати нові компетенції та пройти перенавчання і підвищити свою кваліфікацію онлайн.

"На сайті я зміг не тільки підвищити кваліфікацію в улюбленій галузі, а й розширити знання про ринок роботи, ознайомитися з актуальними професіями. Працівники центру підготували чудові матеріали для підготовки до співбесід."
Максим Пшеничний, шукає роботу на сайті ДСЗ

Новий ресурс дозволить: 

  • підвищити компетенцію людини при кар’єрному переході чи пошуку роботи;
  • навчитися складати резюме та підготуватися до співбесіди;
  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
  • підготувати професійних кадрів відповідно до запитів роботодавців

На урядовому порталі також зазначили, що на сайті будуть впроваджуватимуть нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуть вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде у відеоформаті.

"Ресурс надає змогу охопити величезну кількість пошукачів роботи та надати їм максимум необхідної інформації, а отже – підготувати найкращих співпрацівників."
Валентина Мельник, кар'єрний консультант
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту