Державний телеканал для окупованих територій розпочне мовлення 15 лютого

Фото: Unsplash by Steve Johnson

Створюють спеціальний державни телеканал для тимчасово окупованих територій. Він розпочне мовлення 15 лютого, пишуть на офіційному сайті Міністерства культури, молоді та спорту України.

Його створюють на базі каналу UA|TV. Телеканал буде об`єднувати українсько- та російськомовні розважальні програми, серіали та кінофільми виробництва провідних українських медіагруп, та інформаційне мовлення власного виробництва.

Поки не обрали директора нового телеканалу, а зроблять це шляхом конкурсного відбору у січні цього року, його обов`язки буде виконувати Юлія Островська. Керівником інформаційного мовлення стане Олена Трибушна

"Мета нового телеканалу — повернути в український інформаційний і культурний простір тих наших співгромадян, які через війну вже шостий рік позбавлені можливості дивитись українське телебачення і отримувати об’єктивну інформацію про власну країну, і на чиє ставлення до України впливають переважно російські телеканали",- каже Олена Трибушна.

Головна мета каналу - донести в своєму ефірі до людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях, правду про те, що відбувається в Україні, і почати діалог з ними. Про це каже Анатолій Максимчук, перший заступник міністра культури, молоді та спорту.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту