Девід і Вікторія Бекхем обрали хрещених для своїх молодших дітей

Фото: facebook.com/Beckham
На Різдво зіркова пара влаштує хрестини 14-річного Круза і 8-річної Харпер.

25 грудня Девід і Вікторія Бекхем не тільки святкуватимуть Різдво, а й проведуть хрещення своїх молодших дітей. Як повідомляє dailymail.co.uk, поки у сім'ї хрещені тільки старші діти - 20-річний Бруклін і 17-річний Ромео, тепер же настала черга молодших.

Як стверджують джерела, режисер Гай Річі стане хрещеним батьком 14-річного Круза Бекхема і 8-річної Харпер Бекхем. А хрещених матерів у діточок буде відразу дві - актриса Єва Лонгорія, а також рідна сестра Вікторії Луїза.

Кажуть, святкування пройде в садибі Бекхемів у Котсуолді, куди прибуде багато знаменитих гостей. Серед них - сер Елтон Джон, який раніше хрестив Брукліна і Ромео.

"Вікторія і Девід вважають, що Різдво - ідеальний час для хрестин. Напої будуть текти рікою, кухарі подадуть приголомшливі страви, а після відбудеться грандіозний феєрверк".

Матерiали по темi
Бекхеми святкують 20-річчя шлюбу: улюблені знімки пари (фото)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту