Девід Лінч показав свою нову моторошну короткометражку

Фото: скріншот
Вона триває лише півтори хвилини, але цього достатньо.😲

Девід Лінч, як завжди, дивує максимальним сюрреалізмом. Режисер випустив нову моторошну короткометражку The 3Rs. Опублікував відео на півтори хвилини на своєму YouTube-каналі. 

Взагалі зняв цю стрічку Лінч ще у 2011 році, як трейлер до Віденського кінофестивалю.

Нова картина, як і попередні, - чорно-біла та з тривожним сюжетом. А саундтреком до неї стало дзижчання комах. Та що тут розповідати? Тут треба дивитись.

Свій YouTube-канал Девід Лінч завів досить нещодавно - у травні, сидячи на карантині. Перше його відео триває всьго пів хвилини. Там Лінч зачитує короткий прогноз погоди в Лос-Анджелесі, а вкінці бажає глядачам гарного дня. Потім він почав показувати свої короткометражки, публікувати епізоди 8-серійного веб-фільму "Кролики" (там люди-кролики ведуть діалоги у напівтемному приміщенні) та, звісно, продовжив розповідати про погоду.

Додамо, що у жовтні 2019 року Девід Лінч нарешті отримав премію "Оскар" за видатний внесок у кінематограф. Тоді режисер цікаво та лаконічно прокоментував це досягнення: "У вас дуже цікавий смак".

Матерiали по темi
Девід Лінч опублікував свій мультфільм-короткометражку Fire
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту