Девід Лінч запустив курс медитації для медпрацівників, які борються з коронавірусом

Фото: wikimedia.org
Режисер хоче допомогти їм уникнути професійного вигорання в цей важкий період.

Американський режисер Девід Лінч запустив спеціальну благодійну програму "Зціліть лікарів зараз" у своєму фонді трансцендентальної медитації. Цей курс призначений спеціально для всіх медичних працівників, які продовжують боротися з пандемією коронавірусу і рятувати життя людей, пише Blueprint.

За словами режисера, практики трансцендентальної медитації мали позбавити лікарів від нагромадженого стресу, тривоги, а також допомогти уникнути професійного вигорання.

Лікарі з нью-йоркського відділення невідкладної допомоги вже пройшли тримісячний курс медитації. Дослідження показує, що регулярні медитативні практики сприяють зняттю стресу і усуненню безсоння.

Ознайомитися з програмою Девіда Лінча для медиків, рекомендаціями фахівців і порадами щодо зменшення професійного вигорання можна за посиланням.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту