Девід Лінч завів канал на YouTube і дав прогноз погоди

Це відновлення вельми дивного проєкту, який режисер вів у середині 2000-х.

Американський режисер Девід Лінч на карантині завів YouTube-канал під назвою David Lynch Theater і виклав туди лише одне відео. На ньому він зачитує короткий прогноз погоди в Лос-Анджелесі - він триває лише пів хвилини. Лінч повідомив глядачам про невеликий туман, а наприкінці ролика побажав усім гарного дня, пише "Медуза".

Підписники каналу гадають, чи буде "Прогноз погоди" від Девіда Лінча виходити регулярно. Справа в тому, що це вже не перший такий ролик від режисера. З 2005 по 2010 роки він записав кілька відео з прогнозом погоди в Лос-Анджелесі, які також тривають не довше хвилини.

Всі відео зняті з одного ракурсу в майстерні Лінча. На одному з роликів він взагалі з'являється з повітряною кулею на місці обличчя, на інших же фігурують загадковий перевернутий квітковий горщик зі знаком питання або ж перевернута кружка. У багатьох відео, відзначають фанати, звучить одна і та ж фраза "приглушене золоте сонце".

Існує архів таких відео, але Девід ніколи не пояснював, що це за проєкт.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту