Diesel випустив нову колекцію одягу, перешиту зі старих колекцій

Фото: diesel.com
Бренд докладно розповідає, як і з чого зробили кожну річ.

Бренд Diesel показав новий еко-френдлі проєкт: це капсульна колекція одягу, перешитого з іншого одягу. Матеріалами для неї послужили складські залишки попередніх колекцій і архіви марки 55DSL - дочірнього підприємства Diesel, пише Esquire.

Diesel обіцяє, що тепер буде випускати такі колекції регулярно. Їхній обсяг і специфіка обмежуватимуться тим, яку кількість вихідних матеріалів вдасться знайти. Зараз бренд зміг пошити 5055 речей - це футболки, сорочки, джинси та куртки.

Фото: diesel.com

"Для мене апсайклінг - це як прибирання в кімнаті. У процесі ти можеш знайти щось, що втратив пару років тому або взагалі забув, що воно в тебе є. Ти знову починаєш цим користуватися, воно стає новим. Не важливо, скільки речі років, вона все одно може бути новою", - сказав Андреа Россо, креативний директор і керівник екологічного спрямування бренду.

Речі з еко-колекції вже можна придмати на сайті компанії. Кожна з них супроводжується докладною розповіддю про те, як і з чого її пошили. Ціни починаються від €83 за футболки і доходять до €700 за джинсові куртки, зібрані з декількох пар старих джинсів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту