Дим за 400 км над Землею - як виглядають пожежі в Австралії з космосу (фото)

Фото: Christina H Koch ‏
Астронавтка NASA поділилась світлинами австралійських катаклізм з Міжнародної космічної станції.

Астронавтка NASA Крістіна Кох перебуває зараз на Міжнародній космічній станції (ISS). У соцмережі вона поділилась фотографіями - як виглядає Австралія з космосу. Свій пост у Twitter вона підписала коротко і лаконічно: "Австралія. Наші серця і думки з вами". На світлинах помітно, що дим від лісових пожеж на материку видно аж за 400 кілометрів над Землею. 

Нагадаємо, що нищівні лісові пожежі в Австралії почались ще у жовтні 2019 року. За цей час у країні вигоріло вже близько 15 млн га, жертвами стихії стали 27 осіб та загинули близько 1,25 мільярда тварин. 

Днями вчені NASA попередили, що дим від лісових пожеж зробить повний оберт навколо Землі й знову накриє цей материк, пише УНІАН.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту