"Динамо" забило "Брюгге" три голи, але покинуло Лігу чемпіонів

Початок матчу на "Олімпійському" видалося спекотним у всіх сенсах - господарі поля відкрили рахунок вже на 6-й хвилині - Вербич підключив на лівому фланзі Миколенко, той прострілив на Буяльського, а Віталій технічно відправив м'яч у ворота - 1:0. Спекотно було і в прямому сенсі цього слова - задуха, яка стояла в Києві весь день, не спала і до пізнього вечора, тож арбітру у ході першого тайму навіть довелося робити перерву на водопій.

"Брюгге" зрівняв рахунок на 38-й хвилині - Вормер подав з кутового, а Делі точно пробив головою, змусивши замовкнути трибуни київського стадіону - 1:1.

До слова, 22 сектори "Олімпійського" (з 41-го по 62-й) на матчі проти "Брюгге" були закриті - таким чином дисциплінарний комітет УЄФА покарав "Динамо" за поведінку вболівальників у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи сезону 2018/2019 між українським клубом і грецьким "Олімпіакосом" (використання піротехніки, кидання сторонніх предметів на поле, спроби вибігання глядачів).

Тим часом на Київ і на поле "Олімпійського" ринула злива, під акомпанемент якої команди догравали перший тайм і починали другий.

На 50-й хвилині надію на лігочемпіонівський "хепі-енд" "Динамо" подарував Шепелєв. Вербич вирвався у контратаку, змістився у центр і пробив, влучивши в штангу. Але на добиванні спритно опинився 8-й номер киян, який переправив м'яч у порожні ворота - 2:1.

Під кінець матчу команди залишилися на полі вдесятьох - на 84-й хвилині у "Динамо" другу жовту отримав Бурда, а на 85-й за грубу гру проти Бойка у "Брюгге" був вилучений Тау.

На 88-й хвилині Вормер забив другий гол (2:2), і вболівальники потягнулися до виходів "Олімпійського", вважаючи, що гра на цьому закінчилося. Але виявилося, що рано. Арбітр компенсував 6 хвилин, а кияни знову вийшли вперед - Соль пробив після навісу з кутового, а Мехеле зрізав м'яч в свої ворота - 3:2.

Кияни кинулися на фінальний штурм воріт "Брюгге" і були спіймані на контратаці - 3:3, гол на рахунку Опенда.

Матч в Бельгії, нагадаємо, закінчився з рахунком 1:0 на користь "Брюгге", далі проходить бельгійський клуб, а "Динамо" припиняє боротьбу за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів.

"Динамо" - "Брюгге" - 3:3 (1:1).

Голи: Буяльський (6), Шепелєв (50), Мехеле (90+3, авт.) — Делі (38),  Вормер (88), Опенда (90+5).