"Динамо" - "Лугано" - 1:1: кияни з тріском вилетіли з єврокубків (ВІДЕО)

Підопічні головного тренера Олексія Михайличенка провели в столиці України вирішальний матч за вихід до 1/16 фіналу футбольного єврокубка. І провалили його.

Перед матчем розклад був таким: "Динамо" для виходу з 2-го місця з групи (1-е не "світило" ні при яких умовах) необхідно було тільки перемагати аутсайдера четвірки, швейцарський "Лугано". В ідеалі - з перевагою в 2 голи, тоді турнірна доля "біло-синіх" не залежала б від результату паралельного матчу "Копенгаген" - "Мальме" в Данії.

Матерiали по темi
Розклади для "Динамо": що потрібно зробити киянам для виходу в плей-офф Ліги Європи

Однак всі ці розклади виявилися неактуальні вже на 45-й хвилині: "Динамо" пропустило гол у свої ворота, і пішло на перерву, програючи аутсайдеру - 0:1.

За 30 секунд до кінця компенсованого часу, на 90 + 4 хвилині, Віктор Циганков зрівняв рахунок красивим ударом - 1:1, але це не допомогло: "Динамо" з тріском вилетіло з єврокубків.