Як "Динамо" вибило "Шахтар" з Кубка України (відео)

У всеукраїнському дербі не обійшлося без вилучень, додаткового часу і штовханини.

Сліпий жереб цього сезону надзвичайно рано звів київське "Динамо" і донецький "Шахтар" у Кубку України - на стадії 1/8 фіналу. Поєдинок пройшов у Києві на НСК "Олімпійський".

Рахунок у матчі був відкритий на 22-й хвилині, завдяки голу-гарматі капітана "Динамо" Сергія Сидорчука. Удал здалеку правою  по неймовірній траєкторії відправив м'яч у правий верхній кут. П'ятову залишалося тільки проводити гол поглядом - 1:0.

Ось як це було:

Матч господарі поля догравали вдесятьох після вилучення на 89-й хвилині Володимира Шепелєва. Арбітр показав півзахиснику пряму червону за фол на Тайсона.

Після цього "гірникам" вдалося забити рятівний гол на 90+2 хвилині. Тарас Степаненко пробив з-за меж штрафного майданчика у лівий кут - Бущан не допоміг - 1:1. Гра перейшла в екстратайми.

У більшості номінальні гості залишалися недовго. На 94-й хвилині Степаненко отримав другу жовту і склади зрівнялися. Першу жовту півзахисник "Шахтаря" заробив ще на 11-й хвилині гри.

Розв'язка матчу наступила на 110-й хвилині. 20-річна зірка, що сходить, динамівців Денис Попов з близької дистанції розстріляв ворота Пятова після подачі з кутового Де Пени - 2:1.

Але, звісно, яке ж українське Класико без бійки. На останніх хвилинах другого додаткового тайму Шабанов отримав жовту за фол проти Тайсона, а на полі розпочалася штовханина - але до відвертого мордобою цього разу, на щастя, не дійшло.

2:1 - в 1/4 фіналу Кубку України проходять підопічні Олексія Михайличенка.

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:0.

Голи: Сидорчук (22), Попов (110) - Степаненко (90+2).

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук, Караваєв, Циганков, Вербич (Де Пена, 103), Бєсєдін (Гармаш, 90+3).

"Шахтар": Пятов, Болбат (Додо, 53), Кривцов (Хочолава, 46), Матвієнко, Ісмаїлі, Коваленко, Степаненко, Марлос (Маркос Антоніо, 100), Тайсон, Коноплянка (Дентиньо, 73), Мораес.