"Динамо" й "Олександрія" дізналися імена суперників по Лізі Європи

Фото twitter.com/EuropaLeague
У Монте-Карло відбулося жеребкування групового раунду футбольного єврокубка, в якому від України беруть участь два клуби.

Слідом за "Шахтарем", який вчора дізнався імена опонентів по групі Ліги чемпіонів, сьогодні жереб визначив і суперників наших футболістів у другому за рангом єврокубку. Де від України беруть участь тільки два клуби, "Динамо" (Київ) і "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області. "Маріуполь" і "Зоря" вибули з турніру на більш ранніх стадіях.

"Динамо" при жеребкуванні виявилося в 1-й, найсильнішою, "кошику". "Олександрія" - в 4-й, де зібрані клуби з найнижчим рейтингом. Тому і склад суперників для двох клубів з самого початку не міг бути рівнозначним по силі.

У підсумку "Динамо" в своїй групі зіграє з чемпіоном Данії "Копенгагеном" і шведським "Мальме". І це дуже забавно, так як між двома однойменними до клубами містами содіняет 8-кілометровий міст. Найкоротший "виїзд" в історії єврокубків!

Четвертий суперник "Динамо" - "Лугано" Швейцарія.

"Олександрії" ж дісталися і зовсім грізні суперники: німецький "Вольфсбург", бельгійський "Гент" і французький "Сент-Етьєнн".

Перші матчі в групах Ліги Європи наші команди проведуть 19 вересня.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту