Діснеївські персонажі поскаржилися на домагання у США

Photo by Patrícia Ferreira on Unsplash
Працівники парку "Діснейленд" масово жаліються на умови роботи.

За останній місяць у "Діснейленді" в Америці стали надходити скарги від працівників парку. Нещодавно надійшла заява про те, що дівчина, яка працює в костюмі Мінні Маус була тричі схоплена за груди чоловіком під час того, як вона позувала для фото. Ще один неприємний випадок стався з іншого робітницею парку, яка була в костюмі Міккі Мауса. Вона потрапила в лікарню з пошкодженням шиї через те, що бабуся просто поплескала її по голові, аби її онук не боявся гризунів, пише SNC.

Найбільш неприємний інцидент стався з Дональдом Даком, точніше з 18-річною дівчиною в його костюмі. До неї підійшла шістдесятлітня жінка з проханням "поцілувати Дака", на що отримала згоду. Однак обернулося це не дуже приємними речами: старенька почала запускати руки під костюм і лапати тіло дівчини, співробітниця намагалася втекти, але бабця її переслідувала. Довелося звернутися за допомогою до перехожих.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту