Діти зателефонували по президентському "айфону" прем'єр-міністру, голові СБУ і Андрію Богдану (відео)

Володимир Зеленський опублікував нове відео, присвячене Дню Святого Миколая. У ньому хлопчики за допомогою спецзв'язку задають питання чиновникам.

Президент зробив пост у Фейсбуці:

"Сьогодні Прем’єр-міністр, очільник СБУ та керівник мого Офісу відповідали на найскладніші запитання – від оцих двох хлопчаків. Батьки Артема та Микити загинули у війні на Донбасі. Якось діти зізналися опікунам, що мріють мене побачити. А я мрію, щоб бажання всіх дітей України здійснювалися. Тому сьогодні я розповів, як воно – бути Президентом України. І натякнув, що в нашій країні тепер можливо все. Їм варто мріяти і впевнено йти до своєї мети без страху.

А от посадовцям, яким додзвонилися Артем і Микита, було складніше. Довелося звітувати, коли будуть хороші дороги, коли подолаємо корупцію, а також щодо інших складних питань. Ці діти – наше майбутнє. І саме перед ними кожен з нас має бути готовим звітувати щомиті. А кожного дня ми маємо здійснювати їхні мрії. Бо такі мрійники зроблять нашу Україну сильною і щасливою.

Зі Святим Миколаєм!"

А ось і відео:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Анатолий Ткачук
Так кому больше нужен был этот пиар и встреча? Маленьким хлопчикам или скромному малому?
19 груд 2019 р., 23:46
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту