Дитячі малюнки ожили у новому кліпі Jerry Heil (відео)

Відеоробота #моядитячамрія стане першим в історії України кліпом, який буде закодовано у спеціальний сигнал і надіслано у космос.

Популярна українська співачка Jerry Heil презентувала новий кліп на пісню #моядитячамрія. Свій новий сингл співачка присвятила меленьким мрійникам.

Відеороботою вона приєдналась до проекту "Здійсни мрію" і арт-марафону зі збору малюнків. Тому кліп створено на основі безлічі  дитячих малюнків. Також там ожив головний персонаж проекту – дівчинка на єдинорогові, в її образі з'явилась сама ж Jerry Heil.

Цікаво те, що кліп #моядитячамрія стане першим в історії України відеокліпом, який буде закодовано у спеціальний сигнал і надіслано у космос. Вже 28 вересня його буде відправлено з найбільшого радіотелескопа України разом зі 100 000 малюнків дитячих мрій у напрямку планетної системи TRAPPIST-1. Сигнал подолає 400 трильйонів кілометрів і буде летіти 41 світловий рік до обраної планети, де, ймовірно, є життя. Працівники Національного космічного центру вже сьогодні розпочнуть кодувати відеокліп.

 

"Я ніколи не могла уявити, що пісня і кліп можуть полетіти у космос і що першим відправиться саме моє відео, - ділиться Jerry Heil. - У пісню #моядитячамрія я вкладала свої дитячі спогади. Тоді я понад усе мріяла бути на сцені й те, чим я займаюся зараз – є найкращим підтвердженням слів, що мрії здійснюються. Просто потрібно про них завжди пам’ятати й не припиняти мріяти".

Відеоробота Jerry також орієнтований і на батьків. Адже згідно із соціологічним дослідженням - 38% батьків взагалі не мають уявлення, про що мріють їхні діти. Тому, щоб хоч трішки відкрити собі внутрішній світ сучасного кіндера - дивимось кліп.🤩

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту