Дівчат – зігріти, хлопців – охолодити - вчені про секрет успішного складання іспитів

Підтверджено: продуктивність жінок вища, коли їм тепло, у чоловіків – навпаки.

Складання іспитів – справа не легка. Та вчені дослідили, як можна допомогти собі в цій справі. Виявляється, жінкам легше працюється, коли у кімнаті тепло, а чоловікам же навпаки треба прохолодні умови, пише Mirror.

Піддослідними були 24 групи студентів, у середньому по 25 осіб у кожній групі. Їх попросили пройти тести з математики та читання у двох кімнатах: теплій та з охолодженою температурою. Результати такі: дівчата дали більше правильних відповідей у теплій кімнаті, хлопцям це далося складніше. Зате у прохолодній кімнаті "блиснули розумом" представники чоловічої статі.

Вчені кажуть, що така тенденція розповсюджується лише на прості освітні тести. Якщо ж перевіряти логіку, то температура повітря в кімнаті на це ніяк не вплине. Додали також, що перевіряли студентів, тож результати інших вікових груп можуть відрізнятись. 

Фото: Unsplash by Green Chameleon

От якби українським учням можна було обирати як складати ЗНО. "Дівчатка - направо, хлопчики – наліво" - і в кожного комфортна температура повітря у кімнаті. Можливо, це хоч трішки полегшило б нашим абітурієнтам життя.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту