Дівчина врятувала маму від побиття. Вона подзвонила в 911 та замовила піцу

Фото: Unsplash by Carissa Gan
Кодове слово "пепероні" диспетчер служби порятунку зрозумів правильно.

Історія, яка сталась 13 листопада з простою сім'єю в штаті Огайо, США, взірвала соцмережі та стала найбільш обговорюваною в Америці.

В будинок, де жили 2 жінки - мама з донькою, прийшов п'яний та роздратований чоловік. Він виявився другом матері, який неодноразово її бив. Цього разу нападник вдарив жінку так сильно, що та відлетіла до стіни, пише BBC. Донька відразу зрозуміла, що потрібно щось робити.

Чоловік був поряд, тому варіант дзвонити у поліцію відпав відразу. Дівчина не розгубилась та згадала спосіб з кодовою назвою "пепероні". Потрібно просто подзвонити у службу порятунку 911 та замовити піцу, назвавши чітко свою адресу. Цей спосіб раніше розповсюджували у соцмережах, та жодного разу ніхто ним не користувався. Правоохоронці навіть припускали, що метод не дієвий і робити так не слід. Після цієї ситуації вони кардинально змінили свою думку. 

Стенограма дзвінка до служби 911

Диспетчер: Орегон 911.

Дівчина: Я б хотіла замовити піцу на адресу [...].

Диспетчер: Ви телефонуєте на 911, щоб замовити піцу?

Дівчина: Ну, так. Квартира номер [...].

Диспетчер: Проте це неправильний номер, тут не замовляють піцу...

Дівчина: Ні-ні-ні. Ви не розумієте.

Диспетчер: Зараз розумію. Та людина все ще там?

Дівчина: Так, мені потрібна велика піца.

Диспетчер: Добре. А медики, вам надіслати медиків?

Дівчина: Ні. З пепероні.

Фото: Unsplash by Alan Hardman

Диспетчер Тім Тенейк прокоментував: "Я читав про це у Facebook, але під час навчання про піцу нам ніколи не говорили. Я спілкувався з іншими диспетчерами - вони кажуть, що просто скинули б дзвінок".

"Прийнявши замовлення", диспетчер надіслав терміновий виклик поліцейському патрулю і особливо підкреслив, що поліцейським треба вимкнути сирени та вогні, коли вони будуть під'їжджати до будинку. Після операції правоохоронці високо оцінили кмітливість дівчини та працівника 911.

Додамо, що тренінгів по "кодових назвах" у диспетчерів немає, їх не вчать розрізняти зашифровані послання від тих, хто дзвонить.

"Безнадійно розраховувати на "секретний пароль", який нібито зрозуміють в службі 911 в будь-якому місті", - заявив директор диспетчерських служб Національної асоціації надзвичайної допомоги Крістофер Карвер. Він порадив людям, які опинилися в небезпечній ситуації поруч з агресором, замість того щоб дзвонити і говорити про піцу, відправити на номер служби 911 текстове повідомлення. Однак функція спрощеної відправки смс на 911 є доступною не по всій території США. У місті Орегоні, штат Огайо, цей сервіс, наприклад, не працює.

Тому дівчина дуже швидко придумала спосіб повідомити про небезпеку, яка загрожувала матері, і він, як бачимо, спрацював.😊

Матерiали по темi
Наркоторговці врятували поліцейських, але не уникли арешту (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту