ТОП-10 знакових іноземних фільмів, які важко знайти для перегляду онлайн

Фото: Pexels
Завдяки спільному проєкту сервісу Takflix та Одеському кінофестивалю.

Спільний проєкт сервісу Takflix та Одеського Міжнародного кінофестивалю покаже 10 знакових іноземних стрічок. Суть в тому, що ці фільми майже не можливо знайти в Мережі, але подивитись, кажуть спеціалісти, варто. Проєкт вже отримав назву OIFF Flashback.

"Takflix уже зібрав у свою колекцію десяток знакових українських стрічок. І поки вітчизняний процес тимчасово призупинений, ми зібрали для вас справжні перлини з десятьох країн і трьох континентів. Ці фільми постійно шукають - і не знаходять онлайн. Хто бачив їх хоча б раз, мріє подивитися вдруге. Відтепер це можна зробити в спецпроєкті OIFF Flashback!" - йдеться в офіційному повідомленні, пише Yabl.

Проєкт діє на території України з 15 травня по 15 серпня. Бажаючі можуть купити або абонемент на перегляд усієї колекції фільмів, або квиток на окремий фільм. А ось і список самих стрічок.

"Кришталь"

"А потім ми танцювали"

"Монос"

"Тут був Саша"

"Чоловік, який купив Місяць"

"Сиротинець"

"Бо ми мужики"

"Жаль"

"Літо 1993"

"Палає, палає, палає"

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту