Дивимося на спільне фото дорослих Нео і Трініті зі знімань "Матриці-4"

Мотоцикл цій парочці стовідсотково личить 😎.

Раніше в мережі з'явилися відео зі знімального майданчика нової "Матриці". Жителі Сан-Франциско, де проходять знімання, зняли рухому конструкцію з мотоциклом, на якому сиділи Кіану Рівз і Керрі Енн-Мосс.

Тепер з'явилося перше фото акторів на мотоциклі. Кіану і Керрі знімалися в сцені погоні. Нео сидів позаду Трініті, яка, як у старих частинах, розсікала містом на мотоциклі 😎.

Про це повідомляє Daily Mail.

Фото: NGRE/BACKGRID

Про сюжет четвертої частини "Матриці" нічого не відомо. Режисер фільму Лана Вачовскі тримає його в найсуворішому секреті.

Але, судячи з образів Нео і Трініті, молодити персонажів ніхто не збирається. А, значить, можна припустити, що сюжет фільму розповість про події, які відбуваються набагато пізніше сюжету оригінальної трилогії.

Ну, і питання на засипку: одним нам Кіану в "Матриці" схожий на Джона Віка? 🧐

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту