Дивимося різдвяне відео, на якому Кевін Спейсі пропонує "вбивати добротою"

Напередодні свят скандальний Кевін Спейсі не захотів сидіти осторонь і заявив про себе дуже цікавим поздоровленням під назвою "KTWK" - скорочено від "Kill Them with Kindness" ("Убий їх своєю добротою").

Різдвяне відео актор оприлюднив на особистому YouTube-каналі, на ньому Спейсі постав в образі свого героя з серіалу "Картковий будиночок" - президента США Френка Андервуда.

У ролику він сидить біля каміна в червоному светрі і звертається до глядачів: "Ви ж не думали, що я втрачу можливість привітати вас з Різдвом?"😎

Спейсі назвав минулий рік "досить хорошим" і зазначив, що "одужав". Він також додав, що змінив своє життя, і запросив шанувальників зайнятися тим же.

"У світлі цього я дещо змінив у своєму житті, і я хотів би, щоб ви приєдналися до мене. У міру наближення до 2020 року я хочу віддати свій голос за те, щоб в світі було більше добра. О, так, я знаю, про що ви думаєте. Він серйозно? Я гранично серйозний", - зазначив Спейсі.

"І це не складно, повірте мені. Наступного разу, коли хтось зробить щось, що вам не подобається, можете піти в атаку. Але ви також можете не гарячкувати і зробити несподіване ... Ви можете вбити їх добротою", - завершує свою промову актор.

Після цього в відео звучить зловісна музика. 😈

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту