Дивимося трейлер короткометражки про українські балкони

Прем'єра запланована на 2021 рік.

Продакшн Minimal Movie показав обіцяний трейлер документального фільму про багатогранність українських балконів.

У фільмі режисер Роман Блажан досліджував явище балконів з точки зору урбаністики, а також психологічного та соціального підходів.

"У нашої короткометражки — терапевтична роль. Ми намагаємося розкрити хвору для суспільства тему створення потворних балконів, зрозуміти, чому так сталося, і спонукати людину це пробачити.

"Мешканці балконів" не є злими істотами, які бажають зіпсувати вигляд міста. Балкони "росли" на будівлях через те, що за часів 1960-80-х людей використовували, як машини: людині відводилася чисто функціональна роль - "відпрацювати, нагодувати, поспати — і так по колу". Будинки не були призначені для комфорту людей, але ті намагалися бодай якось підлаштувати їх під себе. Бажання створити "свій острівець усамітнення" виходило назовні — у формі балконів", - розказав Йод.media в інтерв'ю Роман.

Прем'єра фільму запланована 2021 рік. Його планують показати на міжнародних фестивалях.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту