Дивись онлайн: бурі ведмеді на Алясці рибалять на лосося

Фото: skeeze/Pixabay
Запущено сайт, який веде пряму трансляцію видовищного сезонного явища.

Таку кількість бурих ведмедів в одному місці ви навряд чи могли коли-небудь побачити, тож поспішайте зараз, поки така можливість з'явилася. Її надав Національний парк і заповідник Катмай, що розташований в південній частині штату Аляска (США), навпроти острова Кадьяк, пише vokrugsveta.ua.

Тут мешкає близько 2200 бурих ведмедів. Зараз, під час нересту лососів, багато хто з них приходить до водоспаду Брукс-Фолс, куди піднімається за течією риба, щоб поласувати. Поруч з водоспадом у червні-липні можна побачити від 40 до 70 ведмедів.

Користуючись нагодою, співробітники парку встановлюють камери, щоби охочі могли стежити за клишоногими в режимі прямої трансляції. Поки лосось стрибає вгору річковими порогами, ведмеді змагаються між собою за найкращі місця для риболовлі.

Найуспішніші можуть зловити і з'їсти більше 30 рибин за день. Компанію їм іноді складають орли, чайки і навіть вовки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту