Диво дня: у жителів однієї з італійських провінцій виявився імунітет до коронавірусу

Photo by Jonathan Bean on Unsplash
Тут лише поодинокі випадки зараження COVID-19, зрозуміти причину поки ніхто не може.

В Емілії-Романьї, що змушена зіткнутися з надзвичайною ситуацією з коронавірусом, знайшлася справжня аномалія, схожа на диво - та, що стосується провінції Феррара. На відміну від інших районів, тут дуже мало випадків зараження, пише italia-ru.com. Дані підтвердив комісар служби Цивільної оборони Серджіо Вентурі: "У цій провінції практично існує природна стійкість населення до цієї інфекції, яку нам доведеться вивчити, оскільки вона також може бути корисна для інших громадян".

Дані про зараження на всій території Емілії-Романьї ясно показують, що Феррара є областю, яка значно пручається COVID-19 у порівнянні з іншими провінціями. З цієї причини дослідження будуть розпочаті по завершенню надзвичайної ситуації, щоб встановити причини.

На даний момент, як пояснив Серджіо Вентурі, можуть бути висловлені лише гіпотези: "Очевидно, що існує якась причина, що стримує вірус; дивно спостерігати, що в сусідній Болоньї випадки заражень численні, а в Феррарі їх одиниці. Поки ми не можемо цього пояснити, але я дуже радий за тих, хто там живе".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту