Дизайнери переробили обкладинки відомих музичних альбомів через коронавірус - як вони стали тепер

Фото: Instagram activistala
Усе для того, щоб показати важливість соціальної дистанції.

Засновники одного з креативних агенств Лос-Анджелеса, дизайнери Бето Фернандес і Пако Конде вирішили долучитись до теми карантину у зв`язку з COVID-19. Вони переробили обкладинки відомих на весь світ музичних альбомів так, щоб показати важливість дотримання зараз соціальної дистанції, пише видання Fast Company.

Дизайнери кажуть, що бачили скупчення людей у громадських місцях: у парках, на пляжах та магазинах. Після цього вирішили створити свій проєкт "6 Feet Covers". Назва відображає ту відстань, яку зараз рекомендують дотримуватись між людьми - 6 футів або ж 1,8 метра.

Фернандес і Конде переробили 16 відомих обкладинок музичних альбомів. 

"Ми вирішили, що відомі обкладинки альбомів будуть чудовим і простим візуальним рішенням", - пояснили Фернандес і Конде. 

Усі обкладинки можна подивитись на їхній Instagram-сторінці. Ось декілька з них:

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту