Дизайнери створили кофту для людей з обмеженням слуху. У ній вони зможуть слухати музику (відео)

Фото: cutecircuit.com

Молоді дизайнери стартапу Cute Circuit створили кофту, яка дозволить людям з порушеннями слуху почути музику. Точніше, її відчути.😊

На вигляд - це звичайна спортивна толстовка, але насправді - це кофта з сюрпризом. Вона має здатність перевести класичну музику у відчутні вібрації, пише Design Boom.

Предмет гардеробу назвали soundshirt ("звукова кофта"). Його розробили у співпраці з Гамбургським оркестром Junge Symphoniker. Коли грає оркестр, система на кофті активується і відтворює вібрації, відповідні інтенсивності музики.

На поверхні кофти розміщені датчики передачі звуку відповідно до висоти тону різних музичних інструментів. Наприклад, скрипку можна відчути на плечах. Звук надходить на одяг за допомогою бездротової технології і інтерпретується спеціальним програмним забезпеченням. 

Фото: cutecircuit.com
Фото: cutecircuit.com
Матерiали по темi
Фільм "Ціна правди" адаптують для людей з порушенням зору та слуху (трейлер)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту