Для тих, хто в'яже та розпускає: 5 порад новому президенту

Пам'ятка щодо розпуску парламенту від жіночого журналу "Спиці та п'яльці" з міста Кривий Ріг.

Для нас абревіатура ВР означає зовсім не те, що ви подумали. Наша розшифровка: "В'язати і Розпускати". А враховуючи, що найближчим часом новому президенту можливо доведеться засукати рукава й зайнятися цією кропіткою роботою, ми вирішили йому допомогти.

Отже, 5 порад тому, хто взявся за ВР:

  1. 1Перед тим, як почати розпускати парламент, ретельно його огляньте. У разі, коли одразу помітно, що він неабияк застарів, вилиняв за період використання і набриднув вам та іншим, то правильніше негайно його викинути, не марнуючи часу та сил. Якщо ви все-таки вирішили, що дещо зі старого парламенту вам може стати в нагоді в майбутньому, сміливо беріться за роботу.
  2. 2Розпускати парламент треба зверху. Насамперед треба обережно відшмагати спікера та відкласти в сторону. Якщо він зберіг свою еластичність і пружність, він може ще послужити в іншому місці. Хоча таке місце важко собі навіть уявити.
  3. 3Тепер візьміть парламент за горло і тягніть за основну ниточку. Якщо окремі фракції надто сильно пов'язані між собою, то при розпусканні можуть з'явитися вузли та затяжки. Не перевантажуйте себе зайвою роботою. Просто обріжте їх без жалю.
  4. 4Якщо парламент сильно забруднився, заплямував себе, його, в розпущеному вигляді, легко можна замочити. Але це останній засіб. Навряд чи вдасться його й відбілити. Однак при бажанні окремі партії, змотані в клубки, можна перефарбувати в інший колір і, комбінуючи з новими партіями, використовувати при створенні нового парламенту. Втім, перелицьоване вже ніколи не матиме нового вигляду.
  5. 5Пам'ятайте, що парламент, майстерно створений із поєднання кількох партій, завжди має різноманітніший вигляд, ніж однопартійний парламент.

🏃‍♂️😎🤖

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Клуб Голохвастова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту