Дмитро Комаров врятував життя 32 дітей, збираючи гроші на "чашку кави"

Тревел-ведучого навіть нагородили за "найблагодійніший інстаграм".

Вже чотири роки популярний ведучий Дмитро Комаров збирає гроші на потреби важкохворих дітей завдяки проєкту #ЧашкаКофе.

Зміст проєкту полягає в тому, щоб люди перераховували на благодійність гроші, які могли б витратити на чашку кави, тобто хоча б 10, 20, 50, 100 грн. Хоча можна і більше. 😊 До нього приєдналися й інші зірки шоу-бізнесу - зокрема, Надя Дорофєєва та Андре Тан.

За цей час Комарову вдалося зібрати 38 мільйонів гривень і врятувати життя 32 дітей. Такими підсумками своєї благодійної діяльності поділився ведучий.

"Друзі, хочу поділитися новинами #ЧашкаКофе! Не думайте, що якщо немає нових постів, значить #ЧашкаКофе відпочиває. Такого не буває :) Коли я в експедиції, часу на соцмережі мало. Але наша команда не зупиняє роботу. Після лікування кожної дитини його батьки переводять залишок коштів іншим діткам. За ці гроші робляться операції, на які ми не оголошували збір", - повідомив Комаров у соцмережах.

Відзначимо, що єдиним місцем, де телеведучий збирав гроші, були його персональні сторінки в соцмережах. Комаров неодноразово закликав людей не довіряти постам, створеним на підозрілих акаунтах.

Матерiали по темi
Український мандрівник поведе дітей з передфронтової зони у Гімалаї
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту