Дмитро Шуров і Pianoбой відірвалися в Києві

Музиканти презентували четвертий студійний альбом у супроводі оркестру та дитячого хору.

До виступу в масштабах столичного Двору спорту Шуров і музиканти готувалися більше десятьох років. Як сказав лідер Pianoбой під час концерту - він навіть і не думав, що колись виконає пісню "Відьма" перед тисячами своїх шанувальників... А треба вірити!

Романтичний, четвертий, альбом "Хісторі", в стилі "піано-рок", звучав у супроводі дитячого хору та оркестру. Зал, звісно, підспівував як і новим романтичним баладам, так уже відомим пісням групи. Спеціально запрошеною гостею Дмитра Шурова стала Аліна Паш, вони виконали трек "Перша леді". Словом, вийшло так, як і мало бути зі справді відданими своєму ділу музикантами. Як сказав колись сам Дмитро Шуров - в історії залишаться тільки кохання і музика. Сперечатися не будемо. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту