Дмитро Шуров презентував новий кліп. Його знімали в Києві та Ісландії

Фото: піар-менеджер Дмитра Шурова
Це відео на найліричнішу пісню з нового альбому виконавця "ХІСТОРІ", який він презентує на масштабному концерті 8 березня.

Pianoбой презентував кліп на романтичну композицію "Пустеля". Трек увійшов до нового альбому виконавця "ХІСТОРІ". 

Зйомки відеороботи проходили в Ісландії, в полях під Києвом та у самій столиці. Режисером відео є Гео Лерос. 

"Нам деколи не вистачає віри в себе та свої сили. Ми часто не вміємо переживати біль и біжимо від неї, не віримо, що це тимчасове відчуття. Ми губимо себе на шляху и забуваймо, скільки щастя можемо створити власноруч", - коментує режисер.

Сам Дмитро Шуров зізнається, що це досить екстримальний кліп.

"Для політних кадрів я вперше літав зі страховкою на крані, отримав масу задоволення й хочу ще", - каже музикант. Зазначають, що під час зйомок ні один Дмитро Шуров не постраждав.😊

"Коли ти переживаєш емоційне вигоряння, раптом помічаєш, скільки навколо тебе таких, як ти. Як багато людей живуть, не відчуваючи ані грама радощів навіть від улюблених речей. Намагаються як і ти тримати удар та робити вигляд, ніби все добре. Намагаються намацати грунт під ногами, підвестись та піти на світанок. Серед моїх знайомих є ті, хто не зміг та вирішив все припинити. Мені - вдалось в цей раз піднятись. І я хочу подати руку всім тим, хто не боїться власного суму, апатії та безнадії, бо знаю, що в них є сила", - говорить Pianoboy про кліп.

Додамо, що повністю новий альбом "ХІСТОРІ" виконавець представить на своєму масштабному концерті, що відбудеться 8 березня у Палаці Спорту. Організатор концерту - "Квартал-Концерт".

Матерiали по темi
Як Дмитро Шуров корову доїть - з'явився перший епізод нової рубрики музиканта
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту