Фото: Unsplash

До 2070 року третина населення Землі житиме в умовах екстремальної спеки, — вчені

Невтішні прогнози, які, однак, можуть змінитися.

Американські вчені припускають, що через п'ятдесят років на Землі буде практично пекло.

І ми не перебільшуємо.

З огляду на дослідження, опубліковане в американському журналі Національної академії наук, до 2070 року середня температура на планеті збільшиться на 7,5 °C.

Зараз її визначають на рівні від 11 °C до 15 °C. З огляду на прогнози вчених, у найближчому майбутньому температура буде на рівні 18-22 градусів вище нуля. А це — екстремальна спека.

Її відчують на собі від 1 до 3 мільярдів осіб на Землі. Це призведе до міграції населення, виснаження землі, проблем з водою і їжею.

"Глобальне потепління багато в чому вплине на екосистеми, а також на здоров'я людини, засоби існування, продовольчу безпеку, водопостачання та економічне зростання. За прогнозами, удари будуть різко зростати зі ступенем потепління", - йдеться в дослідженні.

Але вчені додають, що на зміни клімату впливають різні чинники, тому їхні прогнози можуть бути неточними.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту