Фото: Unsplash

До 2100 року практично всі корали на Землі можуть зникнути

Вони не витримують кислотності води, через що масово гинуть.

Підвищення температури світового океану призводить до того, що в воді утворюється більше вуглекислого газу. Висока кислотність шкодить коралам, пише Phys з посиланням на дослідження.

За підрахунками вчених, вже з 2045 року зміни кислотності води для коралів стануть незворотними. До 2100 року в морях і океанах залишиться лише 10% від загальної кількості рифів.

Фото: @quinguyen/Unsplash

Дослідники підкреслюють, що саме глобальне потепління є найбільш руйнівним для морських мешканців. Для порятунку ситуації вони пропонують пересаджувати корали, вирощені в лабораторіях, в наявні рифи.

Коралові рифи є найважливішим елементом морської екосистеми. У разі їх зникнення, можуть загинути тисячі риб і молюсків. Також вони є захистом берегової смуги, адже стримують потужні хвилі.

Матерiали по темi
Палау першою у світі заборонила сонцезахисні креми через шкоду довкіллю
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту