До бабусі на картоплю: стало відомо, скільки днів у травні відпочиватимуть українці

У травні українці відпочиватимуть 9 днів замість восьми. До стандартних вихідних додали ще 2 "вільних" дні – 1 та 9 травня. Але забрали одну суботу.

Фото: 24 канал

На цьому етапі ваша бабуся вже мала б почати планувати, скільки відер картоплі її внук чи онука будуть носити з городу на 1 травня. Але мусимо її розчарувати (а вас – врятувати): перший день наступного місяця припадає на… середу. Тому навряд чи у вас вийде поїхати за 300 кілометрів у село, щоб просидіти декілька годин на городі – і ввечері летіти назад у місто. Максимум – вибратися на шашлики у сусідній ліс.

Подібна ситуація з 9 травня, коли українці святкують День перемоги над нацизмом. Свято припадає на четвер, і наступний день – п'ятницю – вихідним ніхто не зробив. Більше того: в суботу, 11 травня, усім роботягам теж доведеться вийти до верстата. 

Тому єдиний варіант звалити до бабусі в ці дні – слізно (і впевнено) переконувати керівництво, що картопля без вашої допомоги у селі ну ніяк не викопається. І не акцентувати увагу на тому, що так ви відпочиватимете аж 4 дні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту