До Дня пам'яті жертв Бабиного Яру у заповіднику створять аудіоінсталяцію

Фото: babynyar.org

Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" спільно з Національним історико-меморіальним заповідником Бабин Яр "озвучать" територію заповідника. Вони розпочали роботу над сучасною аудіоінсталяцією. Вона сприятиме обізнаності про події часів окупації Києва у 1941 році, повідомляють на сайті Меморіального центру.

В основі аудіоінсталяції - багатоканальна система, яка за допомогою різних звукових сцен дозволить відвідувачам заповідника відчути, через які трагічні події пройшов Київ у минулому.

В рамках аудіоінсталяції відвідувачі зможуть почути імена загиблих у Бабиному Яру, фрагменти з мемуарів, свідчень, історичних документів, юдейські та християнські релігійні тексти, відомі музичні твори, а також композиції видатних сучасних українських та світових композиторів та виконавців. Деякі з цих музичних творів були спеціально написані для проєкту Меморіального центру "Бабин Яр". Щогодини звучатиме звук, який символізує пам'ять про жертви Бабиного Яру.

Частина аудіоінсталяції буде розташована Дорогою Скорботи (від вулиці Юрія Іллєнка до пам’ятника "Менора") і на площі біля пам’ятника "Менора".

"Аудіоінсталяція дозволить композиторам і музичним кураторам створювати багатоголосні композиції. Використання великої кількості незалежних джерел звуку створює такий аудіоефект, коли самі джерела звуку тануть у відчутті слухача. Замість них з’являються об’єкти в просторі, це дозволяє створювати більш глибокі образи та посилювати емоційне враження. Для слухача це проєкт не про прослуховування музики, а про глибоке емоційне занурення у звуковий простір", -  розповів звукорежисер, автор ідеї та концепції аудіоінсталяції Максим Демиденко.

Аудіоісталяцію відкриють у День пам`яті жертв Бабиного Яру 29 вересня. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту