До футболістів лондонського "Арсеналу" приставили охорону через розбірки міжнародних кримінальних банд

Фото: instagram.com/m10_official
Пам'ятаєте історію, коли на Озіла напали грабіжники з ножем? У неї є несподіване продовження.

Наприкінці липня увесь футбольний світ обговорював випадок, що трапився у Лондоні. Там грабіжники на скутерах прямо на вулиці намагалися пограбувати півзахисника "Арсеналу" Месута Озіла. Атаку людей з ножами сміливо відбив друг і партнер по команді Озіла Сеад Колашинац, пішовши на нападників голіруч. Дуже сміливий та ефектний вчинок! Але історія мала несподіване і небезпечне продовження.

Як пише Eurosport, за Озіла і Колашинаца "вписалася" східноєвропейська банда, давши зрозуміти своїм "колегам" із Великобританії, що гравці "Арсеналу" знаходяться в статусі недоторканних. Але от біда – банда з Лондона сприйняла це як виклик. Тепер злочинці обіцяють забрати у зірок "Арсеналу" "все, що вони мають".

З огляду на ситуацію, що склалася, "Арсенал" вирішив не брати Озіла і Колашинаца на матч першого туру АПЛ проти "Ньюкаслу", а дружина Сеада терміново виїхала в Німеччину. Зараз біля лондонських будинків німецького і боснійського футболістів цілодобово чергує охорона.

"Благополуччя наших гравців і їхніх сімей завжди було і залишається нашим пріоритетом. Ми поговорили з Сеадом і Месутом та їхніми представниками і вирішили, що вони не зіграють у Ньюкаслі", - заявив представник "Арсеналу".

Зазначимо, що матч завершився мінімальною виїзною перемогою "Арсеналу" (0:1), завдяки голу Обамеянга.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту