До колишніх краще ставляться чоловіки, ніж жінки, - вчені

Фото: Unsplash by Ayo Ogunseinde
А ще чоловіки, виявляється, більш вільні в обговореннях питання сексу.

Вчені Грацького університету, що в Австрії, розібрались у людських стосунках після розлучення. Стосунках з колишніми, одним словом.🙄

В експерименті дослідників взяли участь 300 людей. Їх попросили дуже просту річ - оцінити два висловлювання: "я злюсь, коли думаю про колишнього партнера" та "у колишнього партнера багато позитивних якостей". У результаті опитуваннявизначили, що чоловіки краще ставляться до своїх "ексів", ніж жінки, пише Research Digest.

Потім команда вчених розширила експерименти, залучивши ще 600 осіб, чиї минулі стосунки тривали не менше чотирьох місяців. Питання були різні: "яку підтримку отримували від партнера?", "як справлялись з розривом?", "як загалом ставитесь до сексу й кохання?".

У результаті цього експерименту виявили ще інші відмінності між чоловіками і жінками. Наприклад, те, що чоловіки є розкутішими у питаннях сексу та "легшими на підйом", коли справа доходить до інтиму (тобто не треба їм сильно прив'язаності до партнера). Також чоловіки частіше у стосунках отримували емоційну підтримку. Жінки, в свою чергу, шукали її серед друзів і рідних. 

Вчені переконані, що такий результат через те, що чоловіки завжди готові до сексу з колишньою, тому і зберігають з "експоловинками" хороші стосунки. Водночас дослідники кажуть, що результати експерименту лише для гетеросексуальних стосунків, якщо брати представників ЛГБТ, то результати можуть бути інакшими та неочікуваними. 

Матерiали по темi
Чоловіки оберуть швидше собаку, а не людину, - висновок вченого
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту