У космос і назад: мільярдер шукає пару для польоту на Місяць

Фото: Unsplash by Sanni Sahil
Основна умова багатія - полетіти з ним безкоштовно на Місяць, але потім стати його дружиною.

Японський мільярдер оголосив конкурс для самотніх та симпатичних. Юсаку Маедзава шукає дівчину, яка хоче полетіти з ним на Місяць. І це абсолютно безкоштовно. Щоправда, є маленький нюанс - після подорожі дівчина ще має стати дружиною Юсаку, пише Bloomberg. Це така маленька дрібничка-сюрприз.😁

Японський багатій - перший пасажир, який оплачує саме туристичну подорож на Місяць компанії SpaceX Ілона Маска. Але самому йому це робити буде сумно, тому він вирішив підшукати собі супутницю, яка потім ще й стане йому супутницею по життю. 

Кандидатки мають бути не молодші 20-ти років. З "тією самою" Юсаку Маедзава хоче "прокричати про любов і мир у всьому світі з космосу".

Охочі скласти компанію чоловіку мають бути фізично підготовлені до польоту, бути "яскравими і завжди позитивними особистостями" і розділяти погляди мільярдера. Останній пункт - найважливіших для Юсаку, адже з попередньою дівчиною він розійшовся через те, що та не хотіла летіти з ним.

Дівчата, не зволікайте! Заявки на участь у конкурсі приймають до 17 січня, а в березні вже оберуть "ту саму". Сам політ ще доведеться трішки почекати. Його планують на 2023 рік.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту