У космос і назад: мільярдер шукає пару для польоту на Місяць

Фото: Unsplash by Sanni Sahil
Основна умова багатія - полетіти з ним безкоштовно на Місяць, але потім стати його дружиною.

Японський мільярдер оголосив конкурс для самотніх та симпатичних. Юсаку Маедзава шукає дівчину, яка хоче полетіти з ним на Місяць. І це абсолютно безкоштовно. Щоправда, є маленький нюанс - після подорожі дівчина ще має стати дружиною Юсаку, пише Bloomberg. Це така маленька дрібничка-сюрприз.?

Японський багатій - перший пасажир, який оплачує саме туристичну подорож на Місяць компанії SpaceX Ілона Маска. Але самому йому це робити буде сумно, тому він вирішив підшукати собі супутницю, яка потім ще й стане йому супутницею по життю. 

Кандидатки мають бути не молодші 20-ти років. З "тією самою" Юсаку Маедзава хоче "прокричати про любов і мир у всьому світі з космосу".

Охочі скласти компанію чоловіку мають бути фізично підготовлені до польоту, бути "яскравими і завжди позитивними особистостями" і розділяти погляди мільярдера. Останній пункт - найважливіших для Юсаку, адже з попередньою дівчиною він розійшовся через те, що та не хотіла летіти з ним.

Дівчата, не зволікайте! Заявки на участь у конкурсі приймають до 17 січня, а в березні вже оберуть "ту саму". Сам політ ще доведеться трішки почекати. Його планують на 2023 рік.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту