До України дійшов "сміттєвий флешмоб": блогери збирають мішки і хваляться в інтернеті

Раніше ми їздили в ліс, щоб збирати гриби. Тепер - щоб збирати сміття.

Екоініціатіва #trashtag зараз стає популярна в всьому світі. На перший погляд, вона не відрізняється від звичайного шкільного суботника. Та якщо раніше туди нас заганяли силоміць, то зараз соцмережі і блогери намагаються зробити цю справу модною.

Молоді люди прибирають забруднені парки, пляжі та інші громадські місця, а потім публікують в інтернеті фото "до" і "після". І міряються зібраними купами сміття, звичайно. Рекордсмен поки що пляж Мумбаї, звідки 500 волонтерів вигребли 5 мільйонів кілограмів сміття.

Підтримати корисний тренд вирішила і головна блогерського тусовка України - VIDEOZHARA. Кулінарний експерт Євген Клопотенко і тревел-блогер Маша Себова очолили прибирання Нікольського лісу на Червоному хуторі в Києві. За три години роботи вони винесли більше 100 мішків сміття - могли і більше, але закінчилися пакети :( Як виявилося, в популярному для пікніків місці є спеціально обладнані альтанки для посиденьок за шашликами, а ось зі сміттєвими контейнерами - сутужно.

"Як таке можливо?! Це не виправдовує людей, які залишають після себе весь цей треш. Але я впевнена, якщо б там поставили кілька сміттєвих баків, ситуація змінилася б кардинально", - обурилася Маша Себова. 

А її напарник Євген Клопотенко закликав всіх не лишатися байдужими:

"Іронічно. Раніше ми їздили в ліс, щоб збирати гриби. Тепер - щоб збирати сміття. Позиція "я не в курсі справ" руйнівна. Ми ставимося до країни, в якій живемо, по-споживацькому. Завжди скаржимося, що відбувається неподобство, але чекаємо когось, хто прийде і прибере. Стосується це не тільки сміття, але все починається з кинутого на вулиці папірця". 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту