До Землі несеться астероїд - впасти може вже у вересні

Image by Родион Журавлёв from Pixabay
Європейське космічне агентство попередило, що удар може бути потужнішим, ніж челябінський метеорит.

Європейське космічне агентство (ESA) оновило ризик-лист космічний об'єктів, які можуть зіткнутися із Землею. Найближча загроза, яку доведеться пережити людству, запланована на 9 вересня.

Як повідомляє mirror.co.uk, астероїд під кодовою назвою 2006QV89 розміром - приблизно з Тріумфальну арку в Парижі: 40 метрів у діаметрі. Цього, звісно ж, не достатньо, щоб знищити цивілізацію, але щоби потріпати землянам нерви - цілком вистачить.

Матерiали по темi
Вчені NASA під час тренувань врятували Денвер, але випадково знищили Нью-Йорк

Вчені прогнозують, що удар може бути сильнішим, ніж від падіння челябінського метеорита в Росії у 2013-му році, коли поранення дістали понад 1500 людей, і було пошкоджено 7200 будівель.

Але панікувати не варто. Імовірність зіткнення 2006QV89 з нашою планетою - досить низька - 1 до 7299. Швидше за все, астероїд промчить на відстані 6,7 млн кілометрів від Землі. Це дуже далеко. Для порівняння, відстань від Землі до Місяця - 384 400 км.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту