Додаток TikTok обігнав Facebook та Instagram за кількістю завантажень

Фото: Flickr by Christoph Scholz
Загалом у світі додаток завантажили півтора мільярди осіб.

TikTok стає з кожним днем все більш популярним. Китайський додаток для створення 15-секундних відео з музичкою та спецефектами просто заполонив молодь світу. Загалом його завантажили понад 1,5 мільярда раз в App Store і Google Play. Такі дані опублікувала компанія Sensor Tower, пише BURO.

У 2019 році TikTok завантажили 614 мільйонів разів і це на 6% більше, ніж минулого року. Якщо ж порівнювати цю платформу з іншими неігровими додатками, то вона посідає третє місце. Лідерство у  WhatsApp (707,4 мільйона), а друге місце у Messenger (636,2 мільйона). Як бачите, TikTok випередив навіть Facebook (587 мільйонів) і Instagram (376,2 мільйонів), які залишились на четвертій та п'ятій сходинці у такому рейтингу.    

Найчастіше, до речі, цей додаток завантажували в Індії - 466,8 мільйонів разів. Це 31% від загальної кількості.

Аналітики Sensor Tower відзначають стрімке зростання платформи. Ще у лютому 2019 року у TikTok був 1 мільярд завантажень, а решта 500 мільйонів були досягнуті протягом дев'яти останніх місяців.

Матерiали по темi
Реальні історії студентів, які шукають пару в Tinder: партнер на одну ніч чи кохання назавжди
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту