Доктор Комаровський пояснив, чи варто українцям боятися китайського коронавірусу

Відомий лікар записав відео для тих, хто панікує від згадки про нову хворобу.

Відомий український лікар Євген Комаровський опублікував відео, в якому повідомляє про погані і хороші (так, є, виявляється, і такі 😉) новини у зв'язку зі спалахом смертельно небезпечної інфекції, спричиненої коронавірусом, у китайському місті Ухань.

- Уже 13 січня вчені повністю розшифрували геном вірусу й передали його всім бажаючим для вивчення. На сьогодні вже точно ясно, що він собою являє. І з'явилися можливості створювати діагностику і вакцину, - говорить доктор Комаровський, додаючи, що у людства є дуже хороші шанси у найкоротші терміни зупинити поширення зарази.

Крім того, Комаровський радить не перебільшувати небезпеку вірусу і його жахливі наслідки:

- Лікується хвороба, як звичайний грип: тобто симптоматично, за великим рахунком. Заходи профілактики, оскільки ще немає вакцини, - як для звичайного грипу. Головне - не панікувати, пам'ятати про те, що зараз серед тих, хто захворів важко, в основному - люди похилого віку і діти. Звертати увагу на місцевий імунітет, це захист слизових оболонок. Багато пити. Якщо ви хоч трохи захворіли - сидіть вдома. Поменше обіймайтеся, поменше вештайтеся громадськими місцями. Усміхайтеся, любіть одне одного, нормально харчуйтеся, гуляйте за будь-якої погоди, тепло одягайтеся. Все буде в порядку. Головне - не нервуватися.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту