Домашня улюблениця: в Краматорську по Інтернету продають левицю

Фото: Восточный проект с OLX

Купити лева собі чи у подарунок - як вам така ідея??

Це абсолютно можливо, адже житель Краматорська шукає нового господаря для свого улюбленого вихованця, пише Восточный проект.

Оголошення про те, що продається левиця, він опублікував на сайті OLX. Автор просто переїжджає, тому змушений розлучитись зі своєю немаленькою кішкою. Оплата, каже, теж - дуже символічна. За левицю він хоче 10 тисяч гривень.

"У зв'язку з переїздом віддамо хорошим людям в гідні умови проживання. Абсолютно здорова, щеплена дівчинка", - повідомляється в оголошенні.

Левицю звати Ліна. Її теперішній господар каже, що головна вимога - дбайливе ставлення до левиці й хороші умови утримання. Також він розповідає, що готовий передати її до фонду захисту тварин. Ідеальний варіант - передати тварину в реабілітаційний центр.

Але, якщо вам самому сумно і ви хочете гострих відчуттів, то дзвоніть, запитуйте, купуйте. ?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту