Донька Кошового: "Президент Зеленський для мене - просто дядя Вова"

Варвара Кошова в інтерв'ю "Йоду" розповіла про залаштунки "Голосу", булінг у школі, зоряну хворобу, а також про тата й особисте знайомство з гарантом.

Варварі 11 років, вона учениця тепер уже 6-го класу однієї з престижних київських шкіл. Але при цьому її сміливо можна назвати телезіркою: Кошова брала участь у шоу "Розсміши коміка. Діти", в "Лізі сміху" й двічі в дитячому "Голосі". І завжди її появу на телеекранах супроводжував медійний шум: про неї писали сайти і газети, показували канали, але найбільше обговорювали "доньку Лисого з Кварталу" диванні критики в соціальних мережах.

Ми зустрілися з Варею на літній терасі одного з київських ресторанів. Чесно зізнаюся, спочатку мені здалося, що дівчинка закрита, сором'язлива, вона виглядала морально втомленою. Загалом, були сумніви, що вийде яскраве інтерв'ю. Але вже через п'ять хвилин спілкування переді мною сиділа емоційна, дотепна, ерудована та дуже щира дівчинка, з якою цікаво було поговорити навіть однолітку її тата ?.

Варвара з нашим журналістом. Фото: Дмитро Кучер

Про "Голос": "Доводилося працювати с 9 ранку до першої ночі"

- Варвара або Варя - як тобі більше подобається, як тебе називати?

- Ой, можете називати і Варвара, і Варя... Навіть Барбі мене іноді називають друзі. Або Ві (за першою літерою мого імені). Вдома ще Варюсею звуть... Називайте, як вам зручно ?.

На сцені "Голосу. Діти". Фото: instagram.com/golos.dity

- Варя, ти спробувала себе в кількох телепроектах. Де важче і чому?

- На мою думку, в "Голосі". Бо мені доводилося бути там з 9-10 години ранку і до першої години ночі. І потім я могла не спати майже всю ніч, адже мозок перезавантажувався і говорив: "Не можна відпочивати, треба працювати, працювати ..." ? Потім прокидалася та не розуміла, що взагалі відбувається. Іноді я не пам'ятала свого імені! Мабуть, мій організм дуже втомлювався. У мене не виходило бути веселою.

Так, на екрані я мала вигляд спокійної, нормальної, а в житті ходила просто ніяка. Здавалося, що все погано... Думала: "Навіщо я народилася?.." Це було дуже страшно, тому що іноді лізли жахливі думки в голову ?. Я навіть не розповідала все це мамі, яка завжди бачила мене веселою. І не показувала, що я сильно втомлююся...

- Але все вже нормально?

- Так. Ось сьогодні у мене були танці і вокал... Просто, коли я працюю, постійно зациклююсь на тому, щоб у мене все було добре. 

Я - перфекціоніст. Мені важливо, щоб усе було ідеально, і щоб мені ніхто нічого не сказав поганого.

- А твій цей настрій поганий звідки? Напевно читаєш соцмережі, коментарі під своїми виступами?

- Ой, так! Хочете я вам зараз зайду та прочитаю кілька коментарів, які просто розчаровують. Причому я цих людей не знаю і не розумію, як вони можуть говорити такі речі, адже вони самі нічого не досягли. Господи! Це мене виносить щоразу ?.

Наприклад (дістає мобільний, читає): "По обличчю Джамали видно, що вийшло не надто"... Або ось: "Навіщо було брати таку пісню? Фаль-ши-во!"... "Погано. Дуже погано заспівала. І пройшла?! Удачі Саші". Сашо, I love you! ?

Продовжую. "Дуже погано заспівала. Навіть не розумію, як вона пройшла у фінал" - пише якась... фіфа. Знаєте, у якій... (мімікою та жестами показує великі губи та бюст). Ха-ха! Я постійно кричу з таких людей ?.

Про "Лігу сміху": "Слава богу, тоді в тата зламалася машина"

- А чим запам'яталася участь у "Розсміши коміка" і "Лізі сміху"?

- У "Коміку" в мене було завдання розсмішити тата і зробити так, щоб він очманів. І вийшло!. Тато потім тиждень відходив ?. Я тоді була менше, не розуміла, як весь цей процес відбувається, було все так цікаво, особливо себе не завантажувала.

А коли "Ліга сміху" почалася, мені було важче. У тому плані, що треба було знову ж приховувати підготовку до виступу від тата. Мама, звісно, знала та допомагала. Ми ховалися, їздили потайки на репетиції.

Слава богу, що цього часу в тата зламалася машина. І ми з мамою домовилися з майстернею, щоб вони потягнули час. А коли він забирав машину, у нього майстер запитав: "Ну що, прикол вдався?" А програма ще не знімалася, тато був не в курсі. Він такий: "Який прикол?" Майстер був на межі провалу, але не здав нас! ?

Загалом, у "Лізі сміху" було офігенно! Це були одні з найкращих моментів мого життя. Правда.

Порада від Джамали: "Коли тобі важко, лягай і співай!"

- Ти ж уже давно займаєшся вокалом? Сама попросилася або мама з татом привели?

- П'ять років вже займаюся. Я сама попросилася. Мене постійно тягнуло до вокалу.

- Що тобі підказала і дала нового Джамала? Були від неї якісь поради - щось таке, про що ти раніше не знала? Вокальні, людські, артистичні або жіночі таємниці?

- Ну, звісно, жіночі таємниці я вам розповідати не буду, бо на те вони й жіночі ?. А поради в плані вокалу були.

Якось вона тихенько зайшла до мене в гримерку і сказала: "Лягай". Я така: "Тобто?" - "Лягай! Зараз будемо "Крила" співати". Я лягла, ми почали співати. І вона сказала: "Коли тобі важко, лягай і співай". Справа в тому, що співати лежачи важче в 50 мільярдів разів! І це допомагає подолати труднощі. Я дуже вдячна Джамалі за цю пораду ?.

- Коли в батлах Джамала сказала, що далі йде Варвара Кошова, ти впала на коліна і розплакалася. Невже не очікувала?

- Ні. Не очікувала. Я думала, що пройде Тьома. Звісно, я вірила в себе, сподівалася, що пройду. Але для мене це був такий шок.

- Ти взагалі часто плачеш?

- (Замислилась) Так.

З Джамалою. Фото: instagram.com/jamalajaaa

"Тату, відвези мене до Емінема!"

Варя стала фіналісткою сьомого сезону телепроекту "Голос. Діти".Фото: instagram.com/golos.dity

- Тато був на всіх твоїх виступах у "Голосі", крім фіналу. І ти не виграла. Не винила його в тому, що через нього програла?

- Ні, ні, ні! У жодному разі! Бо тато працює! Папа працює для мене. Не можу сказати, що він був якимось амулетом, але це була така підтримка...

- Навіть якщо щось не вийде, ти знаєш, що він обійме, поцілує - і вже полегшає?

- Так! Так!

- Євген Кошовий теж співає непогано. Або, по-твоєму, не дуже?

- Тато дуже круто співає!

- Щодо музикальності - ти в тата пішла?

- Так.

- Але, на щастя, голос у тебе на татів не схожий. І смієшся ти не так, як він ...

- ???

- У вас з татом є якісь улюблені пісні, музиканти?

- Він, як і я, любить Біллі Айліш. А взагалі моя трійка лідерів така: Джамала, Джессі Джей і Крістіна Агілера.

- У дуеті з татом Крістіну Агілеру можете забацати?

- Ха-ха! Крістіну Агілеру?! Це було б весело! ?

З татом. Фото: instagram.com/evgenii.koshevoi

- Сьогоднішньому твоєму настрою яка пісня відповідає?

- Напевно, Емінем - Walk On Water feat Beyonce (вмикає в телефоні, підспівує). Мені взагалі подобається Емінем. Ця пісня зараз у мене на репіті знаходиться.

Емінем, I love you! Але я знаю, що ніколи не потраплю на твій концерт! ?

- Чому? Дамо завдання татові: Варя хоче на концерт Емінема!

- Ха-ха-ха! Тату, відвези мене до Емінема! Я готова на ньому одружитися! ?

- Вийти за нього заміж?

- І це також! ?

Про зіркову хворобу

- Двом зіркам в одній родині важко уживатися? Часто з татом сваритеся?

- Ні! З татом все офігенно.

- Ну, буває ж?

- Буває, звісно.

- Коли востаннє були сварки?

- Давно вже з ним не сварилися. Більше з мамою.

- Тобто ви з татом сперечаєтеся через маму?

- Ха-ха-ха. Так! "Чому ти мене не захищаєш, а захищаєш тільки маму? Чому так?!" ?

Сім'я Кошових: Євген, Варвара, Серафима (4 роки) та Ксенія. Фото: з особистого архіву

- Як миритеся?

- Так ми не миримося взагалі. Він забуває це все. Я ходжу надута, а він починає ласкаво говорити... І я таю, всі образи забуваються.

- Ти ось про концерт Емінема говорила. А взагалі часто просиш щось купити (айфон там або якийсь гіроскутер блатний), а тато відмовляє?

- Ну, буває, я підходжу до тата з проханням: я хочу кепку, футболку... Тато каже - ну, замовляй, будь ласка. Я прошу його допомогти купити в інтернеті. І далі постає питання - скільки коштує. Тато дивиться на ціну - і... ?‍♀️.

- ...І буває, що відмовляє?

- Так. Каже: "Заробиш - купиш"... Він боїться, що я перетворюся на мажорку, накачаю собі губи в 15 років і почну гуляти. Самі розумієте.?

Варя - таткова донька. Фото: instagram.com/evgenii.koshevoi

Я зараз дивлюся на дівчат, яким по 14-15 років, вони викладають фото в інстаграм: курять кальян, п'ють алкогольний мохіто та підпис: "Чилаут"

Господи! Убийте мене, щоб це не бачити! Я проти куріння. І взагалі не п'ю, не курю. ?‍♀️

- А впевнена, що в 14 років не захочеш спробувати?

- Не захочу. Бо для мене це бридко. Не розумію, як цим можна заспокоювати нерви?! Мені здається, це навпаки тебе заводить, ти ходиш, тебе трусить. Алкоголь - огидна річ! ?

- Мені здається, у тебе є все... Чи ні?.. Про що ти мрієш? Чого бракує?

- Багато тата.

- Тобі не вистачає тільки багато тата?

- Так!

- А як же Емінем? Давай напишемо так: "Мені не вистачає багато тата і трохи Емінема". ?

- Ха-ха-ха. Так. І я буду абсолютно щасливою!

- А взагалі, з татом на концерти часто ходите?

- Ні. Саме на чиїсь концерти ми взагалі не ходимо. А ось коли я була в Туреччині, ходила на концерт NK. Сама, на хвилиночку! Мене тато в Туреччині відпускав саму гуляти... по готелю! ?

- У зірковій хворобі тобі колись дорікали?

- Так, тато дорікав. ☝

В свої 11 Кошова виглядає доволі доросло. Фото: instagram.com/golos.dity

- А подружки в школі?

- Ні. Вони не знають, що таке зіркова хвороба, хоча самі цим і хворіють... 

Я вважаю, що у мене немає зіркової хвороби. Тому що впевнена - всі люди рівні.

- Якщо говорити про достаток сімей, то так - у когось він вище, у когось нижче. Але люди мають на рівних ставитися одне до одного, інакше настане кінець світу.

-?

- Може настати такий час, коли люди, що заробляють менше, почнуть просити у тих, хто заробляє більше. Ті стануть воювати проти них. І почнеться, скажімо так, світовий майдан. І це страшно.

- А у тата бувають прояви зіркової хвороби?

- Ні. Мені не доводилося його дорікати в цьому. У тата все добре, слава богу. Але він постійно мені в цьому дорікає. І я знаю, в чому справа. Просто він боїться, щоб таке справді не сталося.

Про школу, булінг та "наїзди" в туалеті

- Скажи, в школі після того, як ти пройшла у фінал "Голосу"...

- Ой, давайте не будемо про школу. Будь ласка.

- Добре. Тоді давай про подруг. У тебе ж є подруги?

- Так, у мене багато подруг. Але іноді доводиться розчаровуватися в людях, яким ти довіряєш, а вони тебе в бруд обличчям і кажуть, що ти нічого не вмієш.

- А булінг на власній шкурі, так сказати, відчувала?

- Так. У школі.

- У чому, по-твоєму, причина шкільного булінгу?

- Це заздрість... Я вчуся в школі, де є дівчатка, у яких трохи нижче достаток. Починають заздрити. Але! При цьому вони тримають "планку", показуючи, що вони можуть бути типу мажорами...

Якось раз у мене був такий випадок. Одна дівчинка, з якою ми взагалі й не спілкувалися (а у неї була своя банда, тусовка в нашому тоді ще 4-А класі), завела мене в туалет і сказала: "Значить так, якщо ти будеш удавати королеву, ми тебе просто стовчемо". Причому це було сказано з такою заздрістю, з такою злістю. Ви би бачили ці очі! Мені тоді стало страшно, що реально можуть щось зробити зі мною.?

З мамою. Фото: instagram.com/yalta_k
У шкільній формі. Фото: instagram.com/yalta_k

- А ти не замислювалася, може, їй справді здалося, що ти удаєш королеву?

- Можливо. У четвертому класі я одягалася добре, поводилася взірцево. Ходила завжди з прямою спинкою в красивій формі, вся з голочки. Але я не хотіла показати всім, що "ось я королева, любите мене!" Я хотіла показати, що бути дівчинкою - це не підлабузнюватися й викручуватися (багато хто так сприймає дівчаток). А можна бути бойовою, жорсткою, зі стрижнем, нести себе впевнено й бути в той же час скромною.

- Ти згадала про шкільну форму. Як ти ставишся до неї - потрібна вона чи ні?

- Мені здається, що вона взагалі не потрібна. Це ж не школа шляхетних дівчат. Вона не потрібна в звичайних школах. Мені здається, шкільна форма потрібна тільки в молодших класах. А далі хочеться просто зручно одягнутися...

Наприклад, я підходжу до мами і кажу: "Можна я завтра одягну ось цей рожевий светр і свої чорні джинси?" А вона мені: "Ні! Варю, є шкільна форма!" Я відповідаю: "Мамо, мені в ній незручно. Можна я зручно одягнуся?" Вона каже: "Добре, будь ласка!" ?

Я вже не парюся з приводу одягу для школи. До кінця п'ятого класу почала одягатися на свій смак.

Правда, бачила старшокласників, які ходять в мініспідницях і в таких ось коротких топах .. Я вважаю, якийсь дрес-код і рамки тут мають бути, звісно. Ходити в шортах у школу вважаю неприпустимим! ☝

У школі. Фото: instagram.com/yalta_k

Про президента Зеленського: "Для мене він – дядя Вова"

- На "Голосі", на запитання Дзідзьо, вболіває за тебе президент у шоу, ти відповіла: "Ну як це? Я за нього вболівала, а він за мене ні?!" Пам'ятаєш останню зустріч із Зеленським - де це було, про що говорили?

- Зараз ми взагалі не спілкуємося... На "Лізі сміху" бачилися. Але недовго говорили: "Привіт. Як справи? Бувай".

- А ти до нього як звертаєшся – на ім'я та по батькові?

- Ні! Для мене він - дядя Вова. ?

- До цього ви часто спілкувалися сім'ями, перетиналися на різних заходах. Який він взагалі "чувак" у житті, в трьох словах?

- Якщо тільки в трьох, то... Добрий. Щирий. Працьовитий.

- А якщо порівняти з твариною, то з ким він найбільше для тебе асоціюється?

- Навіть не знаю. Напевно, з вовком. Адже в моїх очах - це дуже шляхетна тварина, яка завжди йде до своєї мети. І якщо йому треба здобич, він буде до нестями бігати за нею і не здасться доки не зловить.

?

- А тато?

- Тато - кінь. Тому що оре.

- Та ірже? ?

- Та ірже!?. Але при цьому шляхетна й красива тварина.

?

- А мама?

- Ну, мама в мене - лев!

?

- А ти?

- Сова! Це моя улюблена тварина. Угу! ?

?
Сім'я Кошових. Фото: з особистого архіву

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Матерiали по темi
Доньки українських зірок у соцмережах: про що пишуть і скільки заробляють
Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту