Доповнена реальність та нічне бачення: в США створили смарт-лінзи

Фото: Unsplash by Quinten de Graaf
Вони будуть під`єднуватись до смартфону та показувати людям додаткові дані.

Американська компанія Mojo Vision створила спеціальні контактні лінзи, які мають здатність накладати на все, що бачить людина додаткові дані, пише cnet.

Розробники кажуть, що такий диво-пристрій буде під'єднуватись до вашого смартфону та переносити вас у доповнену реальність. Наприклад, за допомогою такої функції можна буде побачити автоматично дані про стан здоров'я чи переклад текстів. Цікаво те, що лінзи проектують світло просто перед людським оком, тому ними можна користуватися навіть з закритими очима. Одна з версій контактних лінз взагалі має вбудовану систему нічного бачення.

"Нам довелося збудувати бездротове з’єднання між контактною лінзою й іншим натільним аксесуаром. Тому що було потрібно розібратися з живленням, даними й розміром чипу. І цей аксесуар з’єднується з вашим мобільним телефоном чи хмарою, щоб отримати доступ до додаткових обчислювальних ресурсів й інформації", - сказав для BBC Майк Ваймер з Mojo Vision. 

Лінзи працюватимуть звичайним чином - їх потрібно буде підзаряджати кожного дня. 

"Це контактні лінзи. Ви їх одягаєте зранку й знімаєте на ніч. Ви кладете їх у спеціальний кейс для очищення, який також заряджає батарею. Вони дуже зручні, добре підходять до ваших очей, корегують ваш зір, коли ви їх носите. Тож якщо у вас є рецепт від лікаря, ми вбудуємо всі характеристики в лінзи", - запевнив Ваймер.

Щоправда, під питанням залишається те, чи насправді люди будуть купувати цей смарт-пристрій. Але чисто теоретично, винахід то - крутий.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту